Madonna profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Madonna

Madonna obrázek, foto

profil Madonna

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Madonna. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Madonna? Kolik váží, kolik měří Madonna? Jaké jsou míry Madonna? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Madonna se narodila 1958-08-16. Měří 164 cm. Váží 50 kg. Madonna žije v Londýn

Křestní jméno:Madonna Louise Veronica
Příjmení:Ciccone
Povolání:zpěvačka
Datum narození:1958-08-16
Výška:164 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://zpevacka-madona.pribram.net
Místo bydliště:Londýn
Národnost:americká
Občanství:USA
Místo narození:Bay City, Michigan, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Madonna foto a fotky Madonna.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Madonna biography, profile zou can found here


Madonna picture

Několik fórů na závěr. Vtip Schytala to tchýně: Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Směnárník

Směnárník pracuje ve směnárenských službách, hlavní náplní jeho práce je směna valut případně deviz.Směnárny zajišťují směnu jedné měny za druhou. Typicky například výměna českých korun za americké dolary apod.Směnárníci a směnárnice obvykle pracují na pobočkách a vyřizují požadavky...

Ján Kuciak

Ján Kuciak byl slovenský žurnalista a investigativní reportér. Působil také jako analytik a vysokoškolský učitel. Psal pro deník Hospodářské noviny a také pro server Aktuality.sk. Zaměřil se na problematiku daňových podvodů, zkoumal různá podezření, která se dotkla i vládní strany...

David Hume

David Hume byl filosof. Pocházel ze vzdělané, převážně právnické rodiny. Vynikal intelektem a už ve věku 12 let ho přijala univerzita v Edinburghu. Po vystudování univerzity několik let cestoval po Francii a napsal významné dílo Pojednání o lidské přirozenosti. Nedařilo se mu...

Reklama